Kredi Kartıyla Chip Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır? (Detaylar İçin TIklayın!)

İnternet Bankacılığı kullanmıyor ve ATM'ye gitmekden üşenip sıkılıyorsanız sitemiz sizlere uygun fiyattan, Banka kartı yada Kredi Kartıyla Chip satın alma ile güvenli bir şekilde alışveriş yapabileceğiniz fırsatlar sunuyor. Bunun için tek yapmanız gereken sadece Sağ köşede bulunan Canlı Destek hattından Kredi kartıyla chip satın satın almak istediğinizi belirtmek. Destek hattındaki arkdaşımız size sonteklif üzerindeki dükkanımızdan almak istediğiniz miktarın linkini gönderip yardımcı olacaktır. Not: Kredi kartıyla chip satışlarında Sonteklifin bizden kestiği komisyonlar eklidir.

15 TL ile başlayıp istediğiniz miktarlar  arasında değişen fiyatları ile beraber, tüm  oyunculara uygun chipler satılmakta! Aldığınız zynga poker chipler ise ortalama 10dk içinde hesabınıza eklenir, daha sonra da oyun oynamanın keyfini bu yoldan çıkarabilirsiniz. Keyifli bir oyun olmasının yanı sıra uygun fiyat garantisi altında sunulan chip satışı da, sizlere her daim sabit fiyat ile beraber sunulmaktadır. Tempo Chip yada Zynga chip satın alarak oyun keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

İstanbulchip.net, müşterisini seven ve sahip çıkan bir platform! Düzenli müşterilerine de anlık indirimler yaparak bazı fırsatlar da sunmaktadır! Takip edin ve hemen oyuna dahil olun!

Facebook
whatsapp
whatsapp